JAKONGO Антички Сребрен Позлатен Жаба Шарм Приврзоци за Накит Додатоци Одлуки Хривнија DIY 21x16mm

JAKONGO Антички Сребрен Позлатен Жаба Шарм Приврзоци за Накит Додатоци Одлуки Хривнија DIY 21x16mm

DEN 80.00
DEN 95.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Тренди
Бренд Име:
JAKONGO
Метали Тип:
Цинк Легура,Тибетската сребро.
Број На Модел На:
Шарм
Материјал:
Метал
објектот тема:
жаба шарм
Објектот Големина:
26x18mm

Најдобри понуди