Zealtoo 2018 Црна Пролет/Есен Брз Сува Велосипедизам Долги Панталони/Велосипедизам Лигавче Панталони Колекции Рака Мажи Mtb Носат Pantalon Ciclismo

Zealtoo 2018 Црна Пролет/Есен Брз Сува Велосипедизам Долги Панталони/Велосипедизам Лигавче Панталони Колекции

DEN 856.00
DEN 1007.52
 

Тековен
Количина на стоки

(Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Информација За Производот :
•Тип : велосипедизам колекции
•Под Тип : Панталони
•Спорт : Велосипедизам/Велосипеди/Патот Велосипедизам
•Материјал : polyster, lycra, coolmax
•Измијте го со студена вода : 30°
•Миење веројатно бои заедно
•Не четка
•Не кајгана
•Кул iron
•Да се стави во миење џеб кога се мијат во машина
Повеќе детали inforamtion :
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Време На Испорака :
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Ако ви се допаѓа други превозот стилови или промет на големо,ве молам да ми кажете. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Велосипедизам
Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал:
Lycra,Полиестер
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Џерси
Број На Модел На:
ZT1803PBN002
Бренд Име:
Zealtoo
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Пол:
човекот/жената
Спорт Тип:
Велосипедизам / Велосипеди /Спортски Велосипед
Сезоната:
пролетта и есента
подлога:
силиконски подлога
Материјал :
Полиестер и Lycra
боја:
Црна
Големина:
XS S M L XL XXL XXXL 4XL
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Обичај:
Може да Прилагодено ве Молиме контактирајте со нас.

Најдобри понуди