200pcs/многу Иглички Игли Накит Наоди За Монистра Pendant Хривнија Ѓердан Имитација Родиум Железо Додатоци 22X2mm

200pcs/многу Иглички Игли Накит Наоди За Монистра Pendant Хривнија Ѓердан Имитација Родиум Железо Додатоци

DEN 95.52
 

Тековен
Количина на стоки

Состојба 100% Сосема Нов Материјал Цинк ЛЕГУРА Боја Како На Сликата Количини 200 компјутери Големина како можете да изберете Дупка Големина 2mm 1 инч = 2.54 см,1cm = 0.393 инчен

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Висина:
4cm
Објектот Тежина:
0.2g
Објектот Должина:
4cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Ширина:
4cm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
изработка на накит
Бренд Име:
JAKONGO
Големина:
20mm

Најдобри понуди