2014-2017 врата се справи со вметнете За Toyota е корола ALTIS E170 2014 2015 година ABS хром се справи со плоча опкружува автомобил опфаќа YCSUNZ

2014-2017 врата се справи со вметнете За Toyota е корола ALTIS E170 2014 2015 година ABS хром се справи

DEN 1195.00
DEN 1706.40
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме бидете сигурни дека можете да ги купите на правото точка за вашиот автомобил и да ги прифатите нашите транзит време . Пред ставање на нарачки, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт купувачот . П : На производи ќе исчезнат или не?
A : нема да исчезнат , тие се направени од високо квалитетни материјали. П : Сите производи се реални слики?
A : Да, на сите вистински слики. Реалниот производ ќе повеќе убаво од сликата. П : Дали тоа ќе падне по инсталацијата?
A : Тоа никогаш не падне. Добро изработка, можете да го користите more2-3 години . Испративме на стоки, како подарок , но ако било увозни давачки се применуваат се купувачот одговорен .
Точка име : хром врата се справи со вметнување
Автомобил модел : За Toyota е корола ALTIS E170 2014 2015 2016 година (проверете внимателно со автомобил модел слика ) Место на потекло : КИНА Состојба : 100% сите на нов Материјал : ABS Пластика Функција : декорација
лесна инсталација
висок квалитет
заштитна рамка трајни Количина : 8pcs /set Бренд : YCSUNZ НЕ ТЕ : Пред ставање ред, ве молиме проверете внимателно со автомобил модел слика. П : како да го потврди прибор погодни за вашиот автомобил?
О : Прво бидете сигурни дека моделот година и потврдите автомобил слика . П : По плаќање, колку долго на производот ќе биде предаден?
О : Ако производот е на залиха , Тоа ќе биде предаден во рок од 2 дена . Ако тие се усогласени, а тоа е, секако, е соодветно. Секој од нашите производи ќе се закачите на автомобил слики, купувачите треба да проверите дали вашиот автомобил фарови и јас понуда, сликата е иста . Ако не сте сигурни, ве молиме испратете го вашиот автомобил слика за мене. П : Колку денови по породувањето може да приемот?
A : Азија, Австралија, Европа и Северна Америка 5-30 дена може да се добие производ, Јужна Америка и Африка 25-60 дена може да го добиете производот. Некои модел година во некои земји не може да биде иста како што е опишано. Ве молиме внимателно да ги ре-проверува со слики за да се обезбеди или да се чувствуваат слободни да не контактирате за било детали. Држејќи во автомобил со селотејп . Ако производот е надвор од акциите , тоа ќе биде предаден во рок од 7 дена .

Други карактеристики

Бренд Име:
YCSUNZ АВТО
Материјал:
ABS
Автомобил модел:
За Toyota е корола ALTIS E170 2014 2015 2016 година
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Тежина:
0kg
Модел Година:
2014 2015 2016 2017
Име На Модел:
За Toyota Е Корола 2014 2015 2016 Година
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Тип На Објект:
Хром Стил
Точка име :
вратата се справи со вметнување
боја:
Хром
одговара за автомобил модел:
За Toyota е корола ALTIS E170 2014 2015 2016 година
Тип На Објект:
хром стил врата се справи со капак декорација
is_customized:
Yes
Автомобил Опфаќа:
авто-опфаќа
дизајн за:
Автомобил Стил
Налепница Сместување:
вратата се справи со вметнување
Тип:
додатоци за автомобили
за автомобил:
За Toyota е корола internation верзија 2014 2015 2016 година

Најдобри понуди