100pcs Кристал генерал Шише Вино Затка во подарок кутија свадба партија булчински туш корист гостин подарок присутни мажи wen4431

100pcs Кристал генерал Шише Вино Затка во подарок кутија свадба партија булчински туш корист гостин подарок

DEN 13680.00
 

Тековен
Количина на стоки


Категорија : Корист
Материјал : Алуминиум и Кристално
Пакување : Подарок Кутија
Затка Големина : 3 1/2" x 1" x 3/4"
Кутија големина : 13.2*7.5*4.5 cm
Тежина : 90g
Совети : Подарок Кутија, Лента и Ознака се вклучени.

Други карактеристики

Шема:
Никој
is_customized:
Yes
Повод:
Свадба & Ангажман
Број На Модел На:
wen4431
Бренд Име:
szlinxikeji
Број на Компјутери:
100pcs
Материјал:
легура и кристално

Најдобри понуди