Професионални тутун овлажнител Преносни Правоаголник Humidor џеб пура случај цевка алатки Вентилирани кутија пушењето додатоци 166mm

Професионални тутун овлажнител Преносни Правоаголник Humidor џеб пура случај цевка алатки Вентилирани кутија

DEN 231.00
DEN 256.80
 

Тековен
Количина на стоки


Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик & Цинк легура.
Дизајниран за campin g , Tourisms, Надвор,дома мебел и др.
Џеб големина, погодно за носење
Со уникатен дизајн и најдобар избор, тоа е одличен начин да се претстават на клиенти во бутик
Овој производ боја случаен испорака.

Други карактеристики

Број На Модел На:
ПТ-C2262
Бренд Име:
BORSESMI
Материјал:
Пластични
Големина:
166*64*17mm
Тежина:
46g
Материјал:
Пластични
боја:
Случаен испорака
Packaing:
OPP вреќа
Потекло:
произведено во Кина
Пакет Листа:
1* Оригиналниот пура овлажнител

Најдобри понуди