Алуминиум легура LED Таванот Светла вградени дневна соба таванот aisle коридор шкафот светлата Дома декорација осветлување

Алуминиум легура LED Таванот Светла вградени дневна соба таванот aisle коридор шкафот светлата Дома декорација

DEN 857.00
DEN 912.00
 

Тековен
Количина на стоки


LED светлото на рефлекторите вградени дневна соба таванот aisle коридор шкафот светла таванот осветлување Дома декорација осветлување
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет на Производот материјали со користење на високо-квалитетни алуминиумски и ПВЦ материјали, практични, трајни производи за долго време Производи со користење на саќе леќа, добра пропустливост, стилски и убави Користење на заштита од преоптоварување возачот, краток спој заштита, undervoltage заштита,долг животен век Преносни нерѓосувачки челик тока, безбеден и удобен, добра стабилност на Производот отвори се : 6.5-8.0 CM; 7.5-8.5 CM; 9.0-11.0 CM; 11.0-12.5 CM Пакет : 1 x Таванот Светлина

Други карактеристики

Абажур Боја:
Бела
Wattage:
3W 5W 7W 9W 12W
Емитуваат Боја:
Други
Тип На Објект:
таванот светла
Гаранција:
-
Употреба:
Дневно осветлување
Инсталирајте Стил:
Embeded
сертификација:
CQC,CE,EMC,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
Легура
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Никој
Тип На Прекинувач:
Никој
Заврши:
Полиран Хром
Е Светилки Вклучени:
Yes
Осветлување Област:
3-метри 5square
Број На Модел На:
P201702-B381
Бренд Име:
Halojaju
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
Алуминиум,ABS,PVC
Карактеристики:
LED Мулти-функција рефлектори
Број на извори на светлина:
2
Е dimmable:
No
Е Прилагодена:
Yes
Тип На Објект:
LED Светла Ноќ
Име на производ:
LED Светилки Ѕид
Стил:
LED СВЕТЛА
Тип:
Рефлектори
Примена:
дома, Хотел, ресторан, кафе
Употреба:
дневна соба, спална соба студија
Тип На Производ:
декоративни светилки
База Тип:
Затворен Осветлување
Производот:
Продавница светла

Најдобри понуди