BAVIRON 2018 Ацетат Плоча очила за сонце Унисекс Ретро Сонце Очила Круг Страна на Одлуки Поларизирани Очила за Општи Популарните Очила 7252

BAVIRON 2018 Ацетат Плоча очила за сонце Унисекс Ретро Сонце Очила Круг Страна на Одлуки Поларизирани Очила

DEN 984.00
DEN 1639.20
 

Тековен
Количина на стоки


BAVIRON 2018 Нови Дрва Плоча очила за сонце Унисекс Ретро Сонце Очила Круг Страна на Одлуки Поларизирани Очила за Општи Популарните Очила 7252

Други карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Ширина:
50mm
Оптички Леќи Атрибут:
Photochromic,Анти-Рефлективен,Огледало,Поларизирана,UV400
Стил:
Круг
Бренд Име:
BAVIRON
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќа Висина:
48mm
Број На Модел На:
B7252M
Леќи Материјал:
Polaroid
имот:
Човекот Очила За Сонце, Слични Дрвени Ацетат Рамка Очила За Сонце
Леќа Материјал:
HD Поларизирана, UV400, Polaroid, Огледало Леќа, Анти-Reflecton
Рамка Материјал:
Слични Дрвени Ацетат, Ретро Vantage , Дизајнер Очила За Сонце
леќи во боја:
Сива,Сребрена,Сина,Жолта,Огледува
Функција очила за сонце:
УВ 400 Заштита,Анти ува, да се Спречи UVB/УВА, Поларизирана
Употреба Предмет:
Отворено,Возење,Купување ,Забава ,Патувања,Ретро
Пол:
Очила за сонце Мажи, Унисекс, очила за сонце за Жените, Машки, Женски
промоција:
Ретро Класичен Стил Топла Продажба Супер Се Справи Викенд Се Справи Бесплатен Превозот
Eyewear Додатоци:
Кутија,Крпа,Случај,Торба,Поправка Шрафцигер,Тест картичка,Носот Подлога
Стил:
Мажите Ацетат Очила За Сонце, Слични Дрвени Дизајнер, Унисекс

Најдобри понуди