Голема МОЌ Вакуум Петел Пумпа Машки Подобрување на Проширување биде голем човек многу Корисна за мажи бесплатен превозот Пенисот Пумпа

Голема МОЌ Вакуум Петел Пумпа Машки Подобрување на Проширување биде голем човек многу Корисна за мажи бесплатен

DEN 618.00
DEN 719.04
 

Тековен
Количина на стоки

Вакуум овозможува проширување на ткивото и резултати во зголемување на пенисот. Кога сијаличката се пумпа, воздухот е се повлече од цилиндар, создавајќи вакуум.5 cm
Како dose Penis Пумпа работа :
Пенисот Пумпа користи воздух за да се зголеми големината на вашиот пенис.
Голема МОЌ Вакуум Пумпа за Пенис Машки Подобрување на Проширување , да се биде голем човек !!
Опис : Најдобра Продажба и најефикасните 18cm Почетник Вакуум Пенисот едноставен, лесен начин да се добие поголем!
Спецификација : Јасно цилиндар со прецизни мерења.5 cm
Како dose Penis Пумпа работа :
Пенисот Пумпа користи воздух за да се зголеми големината на вашиот пенис. Транспарентен пумпа цилиндар нека ти го следи резултат EZ push копчето чистка вентил должина&ширина : 18cm x 5. Кога сијаличката се пумпа, воздухот е се повлече од цилиндар, создавајќи вакуум. Пакување листа : 1pcs Пенисот Пумпа + гумени прстен
Опис : Најдобра Продажба и најефикасните 18cm Почетник Вакуум Пенисот едноставен, лесен начин да се добие поголем!
Спецификација : Јасно цилиндар со прецизни мерења. Таа има сијалица и цилиндар поврзани со тенка гума, цевка. Овој вакуум помага да привлече повеќе крв во пенисот, зајакнување на својата ткиво, што ќе предизвика ерекција. Таа има сијалица и цилиндар поврзани со тенка гума, цевка. Овој вакуум помага да привлече повеќе крв во пенисот, зајакнување на својата ткиво, што ќе предизвика ерекција. Транспарентен пумпа цилиндар нека ти го следи резултат EZ push копчето чистка вентил должина&ширина : 18cm x 5. На цилиндар е прикачена на подмачкано ракав. Место на оваа ракав над вашиот пенис потоа постојано пумпа на сијалицата со рака.
Брз одговор!Добри Услуги На Клиентите!
Задоволни?многу многу добар 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдени! Проблем? Не грижете се,да се задржи во допир пред да остават негативен,секое нешто ќе се решат надвор прекрасно! 100% Високо Квалитетни услуги на клиентите!
. Пакување листа : 1pcs Пенисот Пумпа + гумени прстен
Задржи Во Допир! Ако постои нешто што може да ви помогне. Место на оваа ракав над вашиот пенис потоа постојано пумпа на сијалицата со рака.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Пумпи & Enlargers
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
360062
Големина:
18*5.5cm
Бренд Име:
morefeel
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
ABS
Тип:
пумпа
Големина:
18*5.5cm
Објектот:
Пумпи & Enlargers

Најдобри понуди