Симпатична Бебе Девојки Фустан 3/4 Ракави Леопард Памук Лабава Облека за 0-5 Години Деца

Симпатична Бебе Девојки Фустан 3/4 Ракави Леопард Памук Лабава Облека за 0-5 Години Деца

DEN 115.00
DEN 176.16
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ви благодариме за вашето разбирање. Ви благодариме.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Меѓународни купувачи ве молиме имајте во предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4, 5, 12M
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Фустани Должина:
Колено-Должина
Вграден Градник:
No
Декорација:
Шема
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Број На Модел На:
девојки фустан
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Лолита Стил
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
Emmababy
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобри понуди