Жените Накит природен бисер кристал светло виолетово-сина еден цвет pendant школка мајка на бисер ѓердани црна кожа 18

Жените Накит природен бисер кристал светло виолетово-сина еден цвет pendant школка мајка на бисер ѓердани црна

DEN 336.00
DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки


Синџир Големина : околу 18 инчен 45см
( randomness стил )

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Приврзоци Тип:
Solitaire
Број На Модел На:
N-0451
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Функција:
Расположение Tracker

Најдобри понуди