Работат добри 90% нови за Напојување Одбор 42SD-YD07 LJ44-00092C одбор

Работат добри 90% нови за Напојување Одбор 42SD-YD07 LJ44-00092C одбор

DEN 3384.00
DEN 3600.00
 

Тековен
Количина на стоки

ви благодариме
Кога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем. Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.
Добредојдовте !
Драги пријатели , Нашите опис на производот.
Гаранција : 2 месеци гаранција. Ние секогаш се обидуваат да им понуди на клиентите најдобра услуга и висок квалитет на производите. Ова е многу важно и ќе се заштитат нашите добивка.
(5) Ако ви треба други превозот метод,ве молиме контактирајте со нас,ние може да обезбеди следниве превозот метод : DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX.
(4) Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15-60days,некои далеку земјата треба повеќе од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација.

Други карактеристики

Тип:
Клима Уред Делови
сертификација:
CE
is_customized:
Yes

Најдобри понуди