90 степени G1/4 Двојна Внатрешната Нишка Цевка Цевка Конвертор Конектор за Лактот тешко цевка и мека цевка PC Вода Систем за Ладење

90 степени G1/4 Двојна Внатрешната Нишка Цевка Цевка Конвертор Конектор за Лактот тешко цевка и мека цевка

DEN 67.00
DEN 86.40
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 10 g
Answer : ___________________________ Note :
Вода цевка конектор НЕ е вклучена во пакетот. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
Спецификација :
Тема : G1/4
Материјал : Месинг
Функција : Црево конвертор за тешко цевка и мека цевка
Површината Процес : Хром Позлатен
Запечатување : Силикони Запечатување Круг
Тежина : околу. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
1 X Црево Конвертор Лактот
1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Време На Испорака :
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Други карактеристики

моќност:
1.8 W
Број На Модел На:
Црево Конвертор Лактот
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
ALLOYSEED
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
За PC Вода за Ладење
Heatsink Материјал:
Бакар
Имајќи:
Течност Имајќи
Волумен На Воздух:
20CFM
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Пакет:
Yes
Фан Живот:
50000 часа
Линии:
Никој
Моќ Интерфејс:
3pin/4pin
Тип:
вода за ладење
Фан Големина:
како се покаже
Бучава:
Никој
Број На Модел На:
161330
Функција:
Црево конвертор за тешко цевка и мека цевка

Најдобри понуди