Цвет Обетки Трговија На Големо Слива Цвет Цвет Циркон Три Цвет Обетки За Жените Мода Камелија Уво Тока Женски C-59

Цвет Обетки Трговија На Големо Слива Цвет Цвет Циркон Три Цвет Обетки За Жените Мода Камелија Уво Тока Женски

DEN 50.00
DEN 70.08
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
C-59
Обликотшема:
Растенијата
Големина (Должина * Ширина):
20mm * 15mm
Метали Тип:
бакарни легури
Бренд Име:
Sk Meida
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Метал

Најдобри понуди