YPP ЗАНАЕТ Симпатична Панда Транспарентен Јасно Силикони Печат/Штембил за DIY scrapbooking/фото албум Декоративни јасно печат

YPP ЗАНАЕТ Симпатична Панда Транспарентен Јасно Силикони Печат/Штембил за DIY scrapbooking/фото албум Декоративни

DEN 120.00
DEN 133.92
 

Тековен
Количина на стоки

Бесплатен превозот цената не се вклучени Увозни даноци. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Големина : 11*16cm
Материјал : силикон
Пакување : 1pc/многу
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ пликови. Ви благодариме повторно!!
Повратни информации :
1).Било увозни давачки или такси се купувачот?s одговорност.
Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок на вашата земја.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било која превозот проблем, ние ќе ви понуди задоволителен одговор.Ве молиме да се плати за цел во рамките на 2days откако ќе го поставите цел.
Превозот :
1).Ние?повторно не е одговорен за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел тргне наопаку, но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволни резултати.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express.Ние се грижиме за нашите секој клиент, а ние секогаш ќе бидат подготвени да ви помогнат. Ве молиме оставете ги 5 ѕвезда во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.Вашата цел ќе бидат обработени во рок од 7 дена по вашата исплата. Кина Пост Воздух Пошта обично трае околу 15-40days да пристигнат на вашата адреса (во празници тоа треба подолго време);
EMS потреби 5-10 работни дена; Fedex потреби 4-8 работни дена, DHL и ПРОЗОРЦИ трае 3-7 дена. Позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас. Ние ќе брод на стоките за вас според адреса во вашиот Ali Express цел. Ве молиме бидете сигурни дека на Адреса / Телефонски Број (мобилен телефон) /Поштенски Код си замина се точни.Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе ви понудиме најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат. Не поднесе спор по желба.
Пакување :
Плаќање :
1). Се надеваме дека ќе се воспостави долгорочен деловен однос со вас!.Пред да поставите цел, ве молиме потврдете детали со нас ако имате било какви барања.

Други карактеристики

Употреба:
Декорација
Бренд Име:
YPP занает
Број На Модел На:
17102501
Тип:
Стандард Печат
Материјал:
Силикони
Повод:
Свадба Партија; Scrapbooking занаети
Пакување:
1pcs/многу
Големина:
11*16cm

Најдобри понуди