F185000 F185010 глава за печатење За Epson Перо Фото T1110 T1100 T30 T33 L1300 B1100 Печати ја Главата C10 C120 ME1100 ME70 TX525 WF1100

F185000 F185010 глава за печатење За Epson Перо Фото T1110 T1100 T30 T33 L1300 B1100 Печати ја Главата C10

DEN 2937.00
DEN 3263.52
 

Тековен
Количина на стоки


Во врска со Увозните Давачки, Даноци и Давачки кои се :
1.На глава за печатење е направен во Јапонија.
Компатибилен печатач модел :
За Epson Перо Фото T1110 T1100 T30 T33 BX31 0 B1100 Печатач
За Epson Перо Фото C10 C120 C110 D120 TX510 FN TX525 WF1100 Печатач
За Epson Перо Фото ME1100 ME70 PX1001 PX1004 PX-101 PX-V780 Печатач
Нашето ветување :
1)Висок квалитет,100% производство од фабриката.
2,Ако не сте задоволни од било која причина,ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации,ние заедно ќе работат со вас за да ви помогнат да се реши проблемот, додека не се задоволни.
3)Нашите производи се точно опишани,100% вистински шут слики.
2)Ако не е квалитет е проблем на производи,производителите поддршка да го замени по потврдите. Или не, ве молам, точно пред исплата. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се клиентот одговорност.ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.
Во Врска Со Повратните Информации :
1,Ако сте задоволни со нашите производи ,ве молиме оставете пет ѕвезди позитивни повратни информации до нас ,ви благодариме.Сите големи кредитна картичка се прифатени иако се обезбеди плаќање процесор ЗАЧУВАМ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
5)на Нашите производи гаранција еколошки. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме оставете порака и нашите претставници ќе ви помогне со тоа. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги нарачате.
-ПРОИЗВОД Детални ШОУ
Квалитетот на прво место, Услуга прво, Вашето задоволство е наша најголема извршување!!
За нас :
ние сме еден од најголемите добавувачи на Aliexpress ,ние сме во состојба да обезбеди најдобра цена ,со највисок квалитет и supeior услуга ,ние inspecr нашиот производ пред превозот на нив и надвор
Ние се држиме до принципот на "квалитетот на прво место, услуга прво ,континуирано подобрување и иновации за да ги задоволи клиентите" за управувањето и "нула дефект, нула жалби" како на квалитетот цел.

Други карактеристики

Бренд Име:
OLOEY
Број На Модел На:
F185000 F185010 F185020
Тип:
Други
Број На Модел На:
Функција:
глава за печатење
Место на orgin:
Јапонија
Состојба :
100% нов и висок квалитет
Погодна За Печатење Модел :
PX1001 PX1004 PX-101 PX-V780
Пакување:
нормално пакување
Погодна за печатење модел 2 :
За epson C10 C120 C110 D120 ME1100 ME70
Квалитет:
Врвен квалитет

Најдобри понуди