цртан филм був мајмун лав жирафа слон дрво ѕид налепници за деца соби бебе соба оркестарот diy животни ѕид decals пвц постери уметност

цртан филм був мајмун лав жирафа слон дрво ѕид налепници за деца соби бебе соба оркестарот diy животни ѕид

DEN 225.00
DEN 236.64
 

Тековен
Количина на стоки

Технологија : 3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
Производ Show & Големина На & Детали
пакет содржи : 1 ѕидот налепница.
но, постојат многу неконтролирани фактори за меѓународна шпедиција,како на пример,природата катастрофа / празници / пост strik / војната итн.
ако треба да се промени за испорака на информации,pls ни каже како е можно поскоро. кина пост воздух mail : нормално трае од 15 - 90 работни денови да wordwide. ако има било какви проблеми со нашиот производ,можете да побарате враќање или враќање во 7days по примањето на предметите.за било какви прашања pls контактирајте со нас веднаш
имаат убав ден,ви благодариме
clovers цвеќиња огради baseboard ѕид decals дома декоративни налепници adesivos де paredes 3d ѕид tatoo diy соба mural уметност 048.(емс 10 -20 дена)
3.
повратни информации
ако вашиот задоволни нашите производи,ве молиме да ни даде на сите пет-ѕвезда повратни информации.
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворање спор против нас.
(ве молиме имајте во предвид дека "продавачот 's превозот метод" не може да се следи,ве молиме изберете кина пост воздух mail)
epacket : 10-30 дена .
купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање. acording на Aliexpress правила :
ако не го добијат тоа по што ние испрати 60 дена(Бразил / Русија / Аргентина се 90days ),ние ќе рефундирање на пари за вас веднаш.ако примите оштетени или погрешно стоки,pls ни испрати пакет и производ фотографија до нас, веднаш,
тогаш ние ќе ја или враќање на вас. ако не се примени парцели во нормално време,pls контактирајте со нас за проверка. и производ големина не се еднакви конечната големина на ѕидот.
ви благодариме за вашиот љубезно разбирање и трпение
наплата & се враќа & испраќање
1. ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат напиша полно име / целосната адреса / правилниот пост код и телефонски бр.
превозот терминот s
1. сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,или ќе одбие да направи реконструкција.ве молиме diy.
значи вашиот парцели можеби одложен неколку дена или изгубени,се надевам дека може да почека повеќе од 60days или 90days.

Други карактеристики

боја:
Повеќе
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Мебел Налепници
Бренд Име:
AWOO
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Цртан филм
Број На Модел На:
ZYPB-5071-НН Ѕид ПВЦ Налепници Decals Уметност
Спецификација:
Single-piece Package
Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
производ големина(cm*cm):
60*Околу 90
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
95*130 само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
шарени
Содржина:
цртан филм був мајмун лав жирафа слон животни
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Само Лепило:
Yes

Најдобри понуди