PANFELOU Божиќ бранови плоштади Scrapbooking DIY албум картички хартија умре метал занает stencils удар намалувања умира сечење

PANFELOU Божиќ бранови плоштади Scrapbooking DIY албум картички хартија умре метал занает stencils удар намалувања

DEN 97.00
DEN 119.52
 

Тековен
Количина на стоки


PANFELOU Scrapbooking картичката албум хартија метал занает партија оркестарот stencils удар намалувања умира cuttiing 5.2 cm×5.2 cm

Други карактеристики

Број На Модел На:
100818
Бренд Име:
PANFELOU
Шаблон Тип:
Неправилни Слика
Заштита на животната средина:
Y
боја:
Сребро.
квалитет:
добро

Најдобри понуди