[АКЦИИ]Аниме Судбината Гранд Цел слика Џоан на лак Нерѓосувачки Копје White&Црно Знаме cosplay реквизити Висок Квалитет на Нови 2017 слободен брод

[АКЦИИ]Аниме Судбината Гранд Цел слика Џоан на лак Нерѓосувачки Копје White&Црно Знаме cosplay реквизити Висок

DEN 5376.00
 

Тековен
Количина на стоки


Сликата е само за референца,ве молиме да се направи вистинскиот објект како стандард
Врати 1. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере тоа ние ќе ви испратиме следење на број и следење на веб-сајтот на вашата е-пошта откако ќе брод надвор од објектот. ве молиме не грижете се. Повратни информации, Ние ќе го остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за вас, откако завршивме со нашите трансакцијата. Повеќето од нашите пратки се преку Кина Пост Воздухопловната (Бесплатен Превозот) : САД : 15-20working дена да пристигнат. Контактирајте со Нас на Што обрнуваме внимание се да биде најдобро ebay продавачот ,дали контактирате со нас ако имате било барање или прашање. Сепак, ние не може да гарантира точно време на испорака, поради обичај/post office што е надвор од нашата контрола. Други земји : 25-45days да пристигнат ние, исто така може да брод преку негово барање. Ве МОЛИМЕ НЕ ГО КУПИТЕ, ако сте премногу чувствителни на најмала боја разлика. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и да е лошо повратни информации. Ве молиме проверете ја вашата е-пошта. Ако овој предмет не е она што го сакате, pls чувајте го она што беше, и го испрати назад преку воздухопловната со следење Бр.Ние не го цениме ако ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвезди на НСД. Ние може да обезбеди соодветна компензација. во 1 недела откако ќе ја добијат. Ние ќе издаде наплата откако ќе се добие парцела. Превозот Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден откако Исплата е расчисти. Обично ние ќе го испрати како Подарок и пишување пониска вредност на пакетот. Ако не сте 100% задоволни со производот и нашите услуги, ве молиме контактирајте со нас преку ebay порака, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи тоа право. Предмети ќе биде предаден, ние по добивањето на уплатата. : ) Добра commuincation ќе донесе едни со други топлина. Од Експрес (ЕМС/FEDEX/DHL/DPEX) : околу 5-7 работни дена за повеќето земја, купувачот треба да додадете превозот надомест екстра. Верувам нас, и ние може да ги реши проблемите. Ние slove сите проблеми на купувачите ставови, нема потреба да се грижите за нешто, ако го купите тука. Ние го цениме ако може да се плати за објектот, веднаш штом ќе понудата.

Други карактеристики

боја:
Бела, Црна
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Оружје И Оклоп
Знаци:
Џоан на лак
Материјал:
нерѓосувачки
Извор:
судбината гранд цел
Карактер:
Џоан на лак
Акции:
Yes
Копје:
Нерѓосувачки 260cm
F:
Ткаенина 220cmX70cm
Содржина:
Копје+Знаме

Најдобри понуди