YJHSMY,1pcs/многу 3color Кристал инкрустирани метални копчиња Duckbill тока Mink копчиња Облека, Накит Додатоци diy 1710192

YJHSMY,1pcs/многу 3color Кристал инкрустирани метални копчиња Duckbill тока Mink копчиња Облека, Накит Додатоци

DEN 270.00
DEN 345.60
 

Тековен
Количина на стоки

Ви благодариме.
започнете
крајот
Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница
драги сите,нашата продавница започна на 23 јануари не е превозот,треба да се февруари 4 за да продолжи да брод,ви благодариме за вашата поддршка
Ако сакате многу количина, ве молиме да ми кажете, може да ви даде повеќе попуст! Ви благодариме
Бесплатен превозот Кина Пост Воздух Mail / ( Кина Пост обичен мал пакет plue ИЛИ Posti Финска Економија )
бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Mail Дијаметар : види слика Боја : види слика Количина : 1pcs Превозот Метод јас : Што е потребно за 8-19 работни дена за САД и повеќето земји и 20-35 бизнис денови низ целиот свет. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате. Контакт со нас : ве Молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања. Превозот Метод II : Ние обезбедуваме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) /SF Изразат за цел износ поголем од (Русија/Бразил, ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците). Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги. Вести на нашиот производ тим : Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт. БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : )
. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден. Превозот време : EMS/SF трае околу 7-8 работни дена за САД. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас. Плаќање : Ние поддршка на платниот Зачувам преку Aliexpress, кредитна картичка е во ред. и повеќето земји. Руски Клиенти Внимание ве молам : Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
Школка
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Хемиско Чистење
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Бренд Име:
YJHSMY
Број На Модел На:
1710192
Материјал:
Метал
Стил:
Месо тело

Најдобри понуди