48Pcs/пакет Пиштол Прашка QD Брз Монтажни Вртливата База #2502-0(Четири Десетици) 3/4 Дрво Завртка Swivels Задните База Бесплатен Превозот

48Pcs/пакет Пиштол Прашка QD Брз Монтажни Вртливата База 2502-0(Четири Десетици) 3/4 Дрво Завртка Swivels

DEN 1055.52
 

Тековен
Количина на стоки

Сосема нов во origianl пакет. Одговара : Повеќето дрво порибено пушки и пушка Предупредување : за да Бидете сигурни огнено оружје е истоварена, пред да инсталирате swivels.

Други карактеристики

Бренд Име:
souforce
Број На Модел На:
H0066
Hoppe е:
24010
Калибар Пушки Почиста:
пиштол додатоци

Најдобри понуди