IWHD Гроздобер Светилка на Лофт Industral Осветлување Виси Светилка Американски Стил Спалната соба Ресторан Ретро Lamparas E27 220v За Оркестарот

IWHD Гроздобер Светилка на Лофт Industral Осветлување Виси Светилка Американски Стил Спалната соба Ресторан

DEN 2304.00
 

Тековен
Количина на стоки

Додатоци доаѓаат со 3-monthwarranty. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор. ИЛИ, вие maychoose да има замена.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Број На Модел На:
D13 6
сертификација:
УЛ,CE,FCC,RoHS,LVD,CCC
Заврши:
Железо
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Гаранција:
1 година
Осветлување Област:
10-15square метри
Е Светилки Вклучени:
Yes
Абажур Боја:
Бела,Црна,Црвена
Примена:
Трпезарија
Напон:
90-260V
Стил:
Гроздобер
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Бренд Име:
IWHD
Број на извори на светлина:
1

Најдобри понуди