1 парче MD-6250 Злато Детектор

1 парче MD-6250 Злато Детектор

DEN 6886.08
 

Тековен
Количина на стоки


1 парче MD-6250 Злато Детектор
Напомена :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Карактеристики :
MD-6250 Метал Детектор
·Електронски Pinpointing : прецизно да се лоцираат
целта и брзо обновување
·Прифатите/Отфрлите Дискриминација : за да го измените
дискриминација обрасци
·Пет Начини на Пребарување : изберете пред-сет
дискриминација шаблон или да креирате ваши сопствени
·Континуирано Монета Длабочина Индикатор : да
се утврди целните длабочина
·Состојбата на батеријата Индикатор : покажува батеријата
животот постојано
·Меѓусебно searchcoils се достапни
·Прошири Целна ID Легенда : лесен-за-читање
над голем LCD екран
·Pushbutton Контроли :
со Еден Допир операција
·Други карактеристики : 3-парче патување/складирање,
disassembles 24"; прилагодливи
·арм ткаенината; четврт-инчен (1/4")
големина џек за слушалки.
·Начини На Пребарување (Дискриминација Обрасци) :
5 плус електронски pinpointing
Сите Метални
Нула Накит Обичај
Мошти Монети Лоцирам

Други карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
MD-6250
Број На Производ:
FC207

Најдобри понуди