Симпатична Автомобил Pin и Брошеви Подарок за Сопруг Новина Значка Pin Држи мажите Одговараат Додатоци

Симпатична Автомобил Pin и Брошеви Подарок за Сопруг Новина Значка Pin Држи мажите Одговараат Додатоци

DEN 512.00
DEN 575.52
 

Тековен
Количина на стоки


Опис :
Бренд : HAWSON
Број На Модел : 51086
Боја : Како На Сликата
Големина : 3 инчи
Тежина : 13 g
Пакување : Еден компјутер спакувани во кутија
Трговија на големо : на Располагање,трговија на Големо Цена, ве молиме контактирајте со нас.
Детали Покажуваат :
Примена :
За Да Примате Адреса :
1.Руски клиенти, ве молиме оставете ни го вашето целосно име (вашето име +својот татко името +вашата последна името форма) кога ќе закажете предизвикани од руската поштата новиот правилник за парцели.
2.Секој клиенти мора да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да нарачате.
За плаќање :
-Ние прифаќаме Али плати тука.
-Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
За Превозот :
За Услугата :
1.ако производот како не се исти како и опис или скршен во транзит ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за враќање превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку трговија менаџер или не оставајќи ни порака на Али-да се изречни или да ни e-mail.Ние ќе одговориме во рок од 24 часа .
4.Сите предмети за продажба имаме акции на магацин,ние може да обезбеди навремена испорака.
5.Сите наши ставки цената се вклучени пакување кутија.освен големопродажните цени услови.
6.Нашите цени не се вклучени на ДАНОК или на ДДВ.
За Повратни Информации :
Ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации е многу важен за нас,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации.Ви благодариме. ако не сте задоволни со нашата служба и производи,ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави негативен фидбек. ние ќе се потрудиме да ги задоволи вас.
Пакување Методи Изборни :

Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HAWSON
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
51086
Обликотшема:
Автомобил
Место на Потекло:
Guangdong , Кина
време на испорака:
Во рок од 7 дена
Трговија на големо:
Да достапни
Пакет:
Пакет во кутија
Тип:
brooch
Пол:
Мажи
боја:
како Слика
Големина:
3 inch
Тежина:
13 g
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Најдобри понуди