уроци нова мода слон сина шарм уроци копче синџири среќната амајлија зло око за жена човек автомобил pendant накит Keychain

уроци нова мода слон сина шарм уроци копче синџири среќната амајлија зло око за жена човек автомобил pendant

DEN 120.00
 

Тековен
Количина на стоки

уроци мода слон сина шарм копче синџири среќната амајлија зло око за жена човек автомобил pendant накит Keychain име на производ : слон копче синџири боја : сина стил : трендовски торба : opp вреќа

Други карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Број На Модел На:
EY1842
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
уроци
Пол:
Унисекс
Име на производ:
Слон копче синџири
Стил:
Тренди
Функција:
амајлија,автомобил pandent, клучните алки
Обликот:
слон

Најдобри понуди