Zealtoo 2018 Mens Велосипедизам Јакни Windproof Грб се Задржи Топло Зелена сина Пролет, Есен Зима Велосипедизам Облека

Zealtoo 2018 Mens Велосипедизам Јакни Windproof Грб се Задржи Топло Зелена сина Пролет, Есен Зима Велосипедизам

DEN 846.00
DEN 1128.48
 

Тековен
Количина на стоки

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Информација За Производот :
•Тип : велосипедизам колекции
•Под Тип : долг Ракав
•Спорт : Велосипедизам/Велосипеди/Патот Велосипедизам
•Материјал : polyster, lycra, coolmax
•Измијте го со студена вода : 30°
•Миење веројатно бои заедно
•Не четка
•Не кајгана
•Кул iron
•Да се стави во миење џеб кога се мијат во машина
Повеќе детали inforamtion :
1. додадете пропадна-доказ лизга бенд на botm на Велосипедизмот панталони,
3 три elasticized задните џебови на задниот дел на облека
4 coolmax влошки одговараат за долго велосипедизам, исто така, ги задржи на кожата безбедно ,
5 Поднесе Боја , никогаш не исчезнува , целосна должина патент , полна големина (може да се направи повеќе поголема големина );
Големина на табелата (cm) Големина Должина градите Ракав должина M 64 112 78 L 66 116 79 XL 68 120 80 XXL 72 124 81 XXXL 72 128 82
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Џебови,Windproof,Рефлексивни
Сезоната:
Зима,Есен,Лето,На Пролет
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Ткаенина Тип:
Џерси
Број На Модел На:
CJ-02
Бренд Име:
Zealtoo
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Пол:
човекот/жената
Спорт Тип:
Велосипедизам / Велосипеди /Спортски Велосипед

Најдобри понуди