Затворен осветлување дневна соба и спалната соба кафе облека продавница влезот помине aisle ретро уметност Европската кристал лустерот.

Затворен осветлување дневна соба и спалната соба кафе облека продавница влезот помине aisle ретро уметност

DEN 3798.00
DEN 4416.00
 

Тековен
Количина на стоки


Затворен осветлување дневна соба и спалната соба кафе облека продавница влезот помине aisle ретро уметност Европската кристал лустерот. Забелешка : треба транспарентен кристал или шампањ кристал ве Молам оставете порака.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
сертификација:
УЛ,CE,RoHS,CCC
Тело Материјал:
Кристал,Железо
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Број на извори на светлина:
7
Е dimmable:
Yes
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Бренд Име:
marmenkina
Инсталација Тип:
синџир pendant
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
две години
Абажур Боја:
злато,црна
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Осветлување Област:
5-10square метри
База Тип:
E14
Стил:
Арт Деко
Број На Модел На:
Америка Принцеза-0409
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки

Најдобри понуди