Бесплатен превозот Храна одделение на 304 нерѓосувачки челик топло продаде кујнски мијалник 0.8 mm дебел обичните двојно преку направите јадења 80x43 CM

Бесплатен превозот Храна одделение на 304 нерѓосувачки челик топло продаде кујнски мијалник 0.8 mm дебел обичните

DEN 17376.00
DEN 34752.00
 

Тековен
Количина на стоки


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа ИСПРАТИ 9 КОМПЈУТЕРИ 1. Потоне 2.Допрете 3.Потрошувачка кошница 4.Вода дренажа*2 5.Канализација цевка 6.Сапун Фармацевт
7.Водовод*2 Ладно . Жешка

Други карактеристики

Потоне Стил:
Двојно Сад
Функција:
Со Тапа
Сад Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tangwu
Инсталација Тип:
Над Counter
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
tangwu
Број на Дупки:
Две
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
80 x43 CM
JR:
558/668
кодот на производот:
TANGWUK

Најдобри понуди