RMM Мода UV400 Поларизирани очила за сонце Жените бренд дизајнер метал Рефлексивни Сонце Очила Мажите Огледало oculos de sol

RMM Мода UV400 Поларизирани очила за сонце Жените бренд дизајнер метал Рефлексивни Сонце Очила Мажите Огледало

DEN 428.00
DEN 611.52
 

Тековен
Количина на стоки


RMM Мода UV400 Поларизирани очила за сонце Жените бренд дизајнер метал Рефлексивни Сонце Очила Мажите Огледало oculos de sol ① Рамка Висина : 51mm ② Носот Подлога Ширина : 25мм ③ Рамка Должина : 51mm ④ Храмот Должина : 142mm ⑤ Рамка Ширина : 141mm

Други карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Бренд Име:
RMM
Стил:
Круг
Леќа Ширина:
51mm
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
TP002
Пол:
Мажи
Рамка Материјал:
Бакар
Леќи Материјал:
TAC
Леќа Висина:
51mm
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,UV400
G:
U

Најдобри понуди