Мотоцикл Флексибилни 48LED Кочница Пак Сигнал Светлина во Дресот на Табличка Опашка Светлина Мотор Светлина Лента

Мотоцикл Флексибилни 48LED Кочница Пак Сигнал Светлина во Дресот на Табличка Опашка Светлина Мотор Светлина

DEN 81.00
DEN 84.96
 

Тековен
Количина на стоки


Лесен за инсталација. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Спецификации :
Број на светилки : 48 led
Операција Напон : DC11-14 V
Прозрачна боја : Црвено + килибар жолта светлина(Ниска светла црвено светло кога возите, На сопирачките сјај нагласи црвена, Цокл светилка сјај жолто трепкачко светло)
Линија режим на Конекција : Црна жица поврзете негативни electrode, Бела линија поврзете светла, Црвена поврзете кочница светлина, зелени и жолти линии се поврзани лево и десно волан светла
LED извор на светлина тип : 2835 SMD+3014 SMD
Инсталација : директно во прилог на табличка светлина позиција
Нето тежина : околу. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Супер светло 2835 SMD+3014 SMD LED чип посветла од оригиналниот блескаво светилки
Водоотпорен, со трајни ПВЦ гумени капак кој може да се користи во врнежлив ден. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Мотоцикл Флексибилни 48 LED Кочница Пак Сигнал Светлина во Дресот на Табличка Опашка Светлина
Карактеристики :
Ултра тенок, Флексибилни гума.

Други карактеристики

Бренд Име:
VODOOL
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
Број на Светла:
Операција напон:
LED извор на светлина тип:

Најдобри понуди