10g/торба Хартија Лико Рендан Чупка Хартија Confetti Подароци Кутија за Пополнување Материјал Роденден, Свадба Партија DIY Декорација Материјали

10g/торба Хартија Лико Рендан Чупка Хартија Confetti Подароци Кутија за Пополнување Материјал Роденден, Свадба

DEN 36.00
DEN 43.20
 

Тековен
Количина на стоки


10g/торба Хартија Лико Рендан Чупка Хартија Confetti Подароци Кутија за Пополнување Материјал Роденден, Свадба Партија DIY Декорација Материјали Може да се користи за свадба кутии/ подароци/ попречува Материјал : Ткиво Хартија во Боја : C01~C50,како слика покажува Тежина : 10g Забелешка : Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разликите 1 торба хартија лико * Нашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 48-72 часа.(Со исклучок на Празници) по потврдата на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress. * 72 Часа по правило е само применува за мали наредби и се меша нарачки ќе потрае подолго олово време да се подготви на производи и затоа не е маска под ова правило. * Ние обично брод начин зависи од цел : брод преку Кина Пост Воздух Пошта, ако цел повеќе од $5, брод преку Ali Express Saver Превозот, ако цел повеќе од $2(само руската Federatior и Шпанија) Ако цел повеќе од $100, ние ќе обично се користат комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPS-от,EMS,итн) *Ние го прифаќаме преку Alipay,Сите големи кредитни картички,Банкарски Трансфер итн. * Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 19 дена од денот на поставување на својата цел. * Цената што ја платиле за предмети со исклучок на било царина. Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји. * Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го препрати или враќање да ви одеднаш да ги задоволи сите ваши побарувачката. Ве молиме не го отворите спор пред комуникација. * Нашата работа е да се направи секој купувачот да ги задоволи секој стоки и ние не повеќе бизнис во иднина * Нашите предмети се 100% вистински и висок квалитет.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.

Други карактеристики

Повод:
Роденден,Забава,Кинеската Нова Година,Нова Година,Свадба & Ангажман,Свадба
Производ Класификација:
Confetti
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WNYZQ
Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
cx-bb106

Најдобри понуди