SKMEI Relogio Masculino Mens Часовници Луксузни Спортски Војската Отворено 50 метри Водоотпорен Дигитален часовник Воена Обичните Мажи Нови рачни часовници

SKMEI Relogio Masculino Mens Часовници Луксузни Спортски Војската Отворено 50 метри Водоотпорен Дигитален часовник

DEN 548.00
DEN 684.96
 

Тековен
Количина на стоки


2017 Relogio Masculino Mens Часовници Луксузни Спортски Војската Отворено 50 метри Водоотпорен Дигитален часовник Воена Обичните Мажи рачни часовници Нови Skmei
Главни карактеристики : 100% Нови високо квалитетни LED Дигитален Дисплеј Тип : Спорт Види Мажите Недела,Датум,Календарски Ден се Прикаже Функции : 12/24 Hour, Датум, Недела, Одбројување, Chrono, 50 M Отпорни на Вода, Аларм, Назад Светлина Четири копчиња за контрола на различни функции Увезени PC Случај СТП бенд Тежина : околу 60 g Бенд материјал : СТП Пол : Мажи Dial дијаметар : 4.9 cm Рака должина : 25 cm На водоотпорен длабочина е до 5 Bar,Може да Плива Со Тоа ( ве Молиме да Не't Притиснете Било кое Копче за Подводни ) '

Други карактеристики

Бренд Име:
SKMEI
Пол:
Мажи
Стил:
Спорт
Движење:
Дигитални
Случај Материјал:
Пластични
Бендот Должина:
25cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Функција:
Анти-магнетни Назад Светлина,Аларм,Отпорен на Вода,Повеќе Време Зона,Хронограф,Недела Екранот,Шок Отпорни,Престане да се Види,да се Заврши Календарот,Авто Датум,LED дисплеј
Dial Дијаметар:
49mm
Број На Модел На:
1251
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Смола
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
PU
Бендот Ширина:
22mm
Случај Дебелина:
15mm
Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
адвокатско часовници врвен луксуз:
Адвокатско Часовници Врвот Луксузен Бренд
адвокатско часовници:
адвокатско часовници 2017
мажите се види:
мажите се види спорт 2017
мажите спортски рачни часовници:
мажите спортски рачни часовници
спортски часовници мажи:
спортски часовници mens
reloj deportivo:
reloj deportivo часовник мажи
relojes де mujer:
relojes де mujer 2017
relojes hombre 2017 marcas famosas:
relojes hombre 2017 marcas famosas
reloj дигитални hombre:
reloj дигитални hombre 2017

Најдобри понуди