Високо-П Унисекс Јапонија Аниме DRAGON BALL Маскирани Качулка Јакна Синот Goku Kakarotto Јакна Грб Дуксери Суичери Врвот

Високо-П Унисекс Јапонија Аниме DRAGON BALL Маскирани Качулка Јакна Синот Goku Kakarotto Јакна Грб Дуксери

DEN 1378.00
DEN 1766.40
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Ацетат,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
HOLRAN
Тип:
Редовни

Најдобри понуди