24k Злато Банкноти Шарени Записи Лажни Пари 5 Рубљата Фолија Валута Пари Колекции Занаети Подарок

24k Злато Банкноти Шарени Записи Лажни Пари 5 Рубљата Фолија Валута Пари Колекции Занаети Подарок

DEN 408.00
DEN 504.00
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница
Име : 24k Злато Банкноти Шарени Записи Лажни Пари 5 Рубљата Фолија Валута Пари Колекции Занаети Подарок
Материјал : злато фолија + домашно милениче
Квалитет : 100% Висок квалитет
1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса, ако не информира нас пред превозот.
1.ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее, Затоа, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни 5 започнува повратни информации.
3.Pls контактирајте со нас пред да замине било negaive на неутрален повратни информации.
ние weill прават нашите најдобри за решавање на проблемот
1. Начин На Плаќање :
*Aliexpress, T/T(30такса за ракување), Western Union,paypal 4%
2. Превозот начини :
* International Express : DHL,TNT,FEDEX, кина пост воздух mail, e-пакет, од Врата до врата услуга.
3.Политика На Враќање
* Ако не сте задоволни со вашиот купување, можете да разменувате на објектот.
Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба.
* Купувачот мора да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на предмети.
Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест.
4. Квалитет на услугите :
* Одговор на вашето барање во рок од 24 часа.
* Да ви обезбеди примероци или јасни слики за вашиот референца.^_^
* Препорачуваме слични објекти за вас да се споредат со.
* Ако немате спедитор ,ние ќе организираме нашата соработка спедитор за вас.
* Решавање на проблемите за вас.

Други карактеристики

Стил:
Европа
Тема:
Патриотизам
Бренд Име:
TSDAS
Материјал:
Пластични
Точка име :
злато банкноти
Материјал:
златна фолија + домашно милениче
Употреба:
Сувенири, дома декорација
време на испорака:
7days откако ќе се плати
боја:
Злато
Пакет:
100pcs/opp вреќа

Најдобри понуди