Selfie Прстен Огледало Шминка Случај За Leagoo Алфа 1 2 4 5 6 Елита 1 2 3 4 5 Доведе 1i LED Светло Флеш ДО Андроид Мобилен Телефон Маска

Selfie Прстен Огледало Шминка Случај За Leagoo Алфа 1 2 4 5 6 Елита 1 2 3 4 5 Доведе 1i LED Светло Флеш ДО

DEN 182.00
DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки

Со овој Selfie Прстен Светлина, ќе бидете во можност да се земе голем selfies во темни области или кога природна светлина не е достапна . 36 LED светилки ќе биде во можност да обезбеди доволно светлина за да земе голем selfies.
(3)Тоа е погодно да се користи.
(5)Независно Осветлување : Тоа може да се дополнуваат светлина без да се поврзете на паметен телефон или други уреди. Со 3 различни нивоа на осветленост, ќе го најдете совршениот осветлување е потребно за вашите фотографии.
Selfie Прстен Огледало Шминка Случај За Leagoo Алфа 1 2 4 5 6 Елита 1 2 3 4 5 Доведе 1i LED Светло Флеш ДО Андроид Мобилен Телефон Маска
Опис На Производот :
Се се уште се грижите за овие проблеми?
Фотографијата не е светла доволно кога ќе се преземање на фотографии во грбот-осветлување;
Вашите пријатели не може да се види што јасно кога ќе се стави вашите интересни слики зеде во секојдневниот живот во вашиот пријател кругови;
Тоа е бескорисна кога вашиот паметен телефон е без selfie светлината и покрај тоа што направи до себе многу шармантна.
3 Нивоа на Осветленост и 36 Долготрајни LED светилки
Само Притиснете на копчето, ќе бидете во можност да се префрлите на друг осветлување ниво.
Selfie прстен светлина За i Phone 6s / 6s Плус / 6 /6 Плус / 5s / 5в / 5 / 4s / 4, За Samsung Galaxy серија како Галакси S6, S6 Работ Плус, Забелешка 5,За LG мобилни Телефони, За Мото, За Huawei, За HTC, За Sony и други телефони, За i Pad ,За Mac Book
Спецификации :
Боја : црна ,бела,розова
Материјал : Пластика
Големина : 8. Со овој selfie Прстен Светлина ние никогаш не ќе мора да се грижите темна околина повторно.
(4)Тој е дизајниран со анти-лизга и отпорно на гребење сунѓер кој може ефикасно да го спречи тоа од испаѓање и го заштитите вашиот телефон од тоа да биде изгребани.8 cm(H)
Карактеристики :
(1)3 НИВОА на ОСВЕТЛЕНОСТ : Земете selfies насекаде, темно ноќни клубови, Партии, Кампување итн.
Напомена : потребни се 2 AAA батерии кои не се вклучени во пакет кутија. Можете да клип тоа насекаде.
(2)36 ДОЛГОТРАЈНИ LED СВЕТИЛКИ : Обезбедува дополнителни или несакани осветлување за фотографија, кога некогаш ќе имаат услови на слаба светлина. Тоа исто така ви помага да се добие повисок квалитет на слики и видео записи кога природна светлина не е достапна.

Други карактеристики

Мало Пакет:
No
Тип:
Футроли & Клипови
Големина:
For Leagoo
Карактеристики:
За Leagoo
Бренд Име:
Lulumi
Функција:
Анти-удар,Адсорпција
дизајн:
Обична,Симпатична,Егзотични
Компатибилен Бренд:
За Leagoo

Најдобри понуди