Fdfklak Дебели Топло Зима Жените Пижами Долг Ракав Фланелен боксери Pijamas Поставен Дами Дома Носат Sleepwear Pajama pyjama hiver femme

Fdfklak Дебели Топло Зима Жените Пижами Долг Ракав Фланелен боксери Pijamas Поставен Дами Дома Носат Sleepwear

DEN 1224.00
DEN 2400.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме! 2. 3-10 работни дена од Express.
Fdfklak Дебели Топло Зима Жените Пижами Долг Ракав Фланелен боксери Pijamas Поставен Дами Дома Носат Sleepwear Pajama pyjama hiver femme
1cm=0. и сите пораки ќе се одговори во рок од 1 ден. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.добредојдовте на истрага ни Повеќе служба : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство. Примање на време = Обработка на време + Превозот време 2. така што можеме да направиме подобро. Ние ќе се потрудиме да одговори на вашето писмо, што е можно поскоро. Напомена : Кога ќе се стави ред, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Обработка на Време : Околу 1-3 дневна 3. целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Купувачи се одговорни за враќање превозот. Контакт Со Нас На : 1. Превозот Време : 15-26 дена од воздух mail .39 инчен,рачни мерења на локации,може да биде 1-3 см грешка(единица : cm) големина биста укажуваат на тоа висина сугерираат тежина хип слободни / / / / S / / / / M / 155-165 cm 45-55 kg / L / 158-168 cm 50-60 кг / XL / 160-170 cm 55-65 kg / XXL / 162-172 60-70 cm kg /
Поради различни агли на камерата, може да биде малку боја грешка, но ова не влијае на изгледот на облеката, ве молиме остатокот увери купување
Плаќање : Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Вашето мислење е основниот на нашите подобрување. ние ќе ви цитирам најголемите трговија на големо цена. И ве молиме бидете сигурни дека вашата моментална адреса точно по вашата исплата во рок од 1-2 дена! Ние не може да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји. Ние ги прифати малите на големо, ако имате потреба, добредојдени да пратите e-mail на нас.

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Материјал:
Ацетат,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Sleepwear Поставува
Материјал Состав:
Фланелен Боксери,Корални Руно
Јака:
Пак надолу Јака
Должина:
Full Length
Сезоната:
Зима
Бренд Име:
Fdfklak
Големина:
M, L, XL, XXL

Најдобри понуди