Висок Квалитет На Домашно Милениче Куче Squeaker Звук Кадифен Кокошка Нога Коска Играчки Двојно Коски Солидна Боја

Висок Квалитет На Домашно Милениче Куче Squeaker Звук Кадифен Кокошка Нога Коска Играчки Двојно Коски Солидна

DEN 56.00
DEN 58.56
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Превозот на плаќање не се враќа.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети , ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил ,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас, однапред ви благодариме, нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота ) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница.ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари , ние ќе го цениме тоа многу
Се враќа
Ако предмети оштетени или во транзит , ве молиме d на грижете се, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас, ние ќе им даде надомест на штета.)
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.

Други карактеристики

Големина:
M
Бренд Име:
LNRRABC
Играчки Тип:
Џвака Играчки
Тип:
Кучиња
Материјал:
Кадифен

Најдобри понуди