GKTOOLS 20cmx12cm DIY Десктоп CNC Гравирање Машина за CNC Мини Машина за Олеснување PCB Два Боја Плочи Може да Врежан Присутен

GKTOOLS 20cmx12cm DIY Десктоп CNC Гравирање Машина за CNC Мини Машина за Олеснување PCB Два Боја Плочи Може

DEN 11999.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

боја:
Целосен Сет Машина
Состојба:
Нови
Бренд Име:
GKTOOLS
Број На Модел На:
GK CNC 1220C
CNC или Не:
CNC
моќност:
110V-220V
Материјал:
Алуминиум Легура, Bakelite
Обработка На Површина:
12*20cm

Најдобри понуди