100PCS INA138NA тековната чип INA138 SMD SOT-23-5 свила екран: B38 бесплатен превозот

100PCS INA138NA тековната чип INA138 SMD SOT-23-5 свила екран: B38 бесплатен превозот

DEN 901.00
DEN 979.20
 

Тековен
Количина на стоки

INA138 NA тековната чип INA138 SMD SOT-23-5 свила екран : B38 бесплатен превозот Hengda Шен Electronics Co., Ltd, полн спектар на електронски компоненти со еден, цената предност, бара да знаете дали вашите најискрено партнер! Нови оригинални може да Penhold . регистрирани парцела превозот . Логистика може да се следи . Модели и повеќе модели, ве молиме забележете дека не ви треба. Плаќање 1. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел. 2. Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци. Превозот - Ние обично се користат Кина Пост Воздух Mail(превозот бесплатно). Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го користите други курир, како што курирската служба DHL, Fed Ex, UPS-от, ТНТ, ЕМС. Ќе плаќаат дополнителна наплата. Ние ќе ви ги даде на следење на број по испраќаат. - Ние само брод ЦЕЛ регистрирана адреса. Па ве молиме да се осигура вашата адреса во РЕД е уредна и валидна. Ве молиме бидете сигурни да го напушти точниот број на телефон кога пополнување вашиот купувачот информации. - Ние брод на пакетот во 2 работен ден по добиваат расчисти исплата. -.Можете да проверите на стоки каде што тоа е во транзит преку следење БР . Повратни информации - Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. - Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Се враќа - Враќа се прифаќаат. Точка мора да биде во оригинална состојба. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.

Други карактеристики

Број На Модел На:
INA138NA
Бренд Име:
HENGDASHENG
Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
v
Моќ Дисипација:
w
Температурата На Работа:
Нови
is_customized:
Yes
Примена:
ok
Пакет:
sot23

Најдобри понуди