COLUSIWEI Јасно CZ Пластовидно Свадба сјае Мода накит Автентични 925 Sterling silver Цвеќиња Прстен За Жените Подарок

COLUSIWEI Јасно CZ Пластовидно Свадба сјае Мода накит Автентични 925 Sterling silver Цвеќиња Прстен За

DEN 502.00
DEN 760.80
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Бренд Име:
COLUSIWEI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
437
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Период Tracker
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
7mm

Најдобри понуди