Триаголник Големи не ' Рѓосувачки Челик Обетки Ѓердан Поставите Жените Геометрија Сребрена Боја Поставени Накит joyas acero inoxidable mujer S178218

Триаголник Големи не ' Рѓосувачки Челик Обетки Ѓердан Поставите Жените Геометрија Сребрена Боја Поставени Накит

DEN 247.00
DEN 329.28
 

Тековен
Количина на стоки


Триаголник Големи не 'Рѓосувачки Челик Обетки Ѓердан Поставите Жените Геометрија Сребрена Боја Поставени Накит joyas acero inoxidable mujer Стил : Триаголник Големи не' Рѓосувачки Челик Обетки Ѓердан Сет Материјал : Големи не ' Рѓосувачки Челик Обетки Ѓердан Поставите Жените Големина : 50cm синџир ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче /Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски и на Жените Геометрија Сребрена Боја Поставени Накит новодојдени Сребрена Боја Поставени Накит joyas acero inoxidable mujer

Други карактеристики

Бренд Име:
AFAWA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки Ѓердан сет
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
S178218
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
накит сет:
Геометрија Сребрена Боја Поставени Накит
Тип:
Големи Не ' Рѓосувачки Челик Обетки Ѓердан Сет
изјава ѓердан и earring сет:
Триаголник Големи Не ' Рѓосувачки Челик Обетки Ѓердан
моден накит:
Моден Срцето Нерѓосувачки Челик Свадба Накит
Накит Сетови:
Нерѓосувачки Челик Обетки Ѓердан Сет
боја:
Сребрена Боја Поставени Накит
Моден:
Моден Срцето Нерѓосувачки Челик Обетки Ѓердани
накит:
Геометрија Сребрена Боја Поставени Накит
Occassions:
Партија/Свадбена/Топката/Годишнината/Подарок
број:
S178218

Најдобри понуди