Hafnium P80 Млазницата 1.5 mm Electrode 70A - 80A Panasonic Feimate Воздух Плазма Сечење Факел потрошен материјал 200pcs

Hafnium P80 Млазницата 1.5 mm Electrode 70A - 80A Panasonic Feimate Воздух Плазма Сечење Факел потрошен материјал

DEN 6749.00
DEN 7104.00
 

Тековен
Количина на стоки


Производ :
P80 совет 1.5 mm 100pcs
Electrode 100pcs
Опција : 1.1 mm 1.3 1.7 мм мм Совет, ве молиме порака мене.
Млазницата 1.1 mm 40 A
Млазницата 1.3 mm 63 A
Млазницата 1.5 mm 80 A Млазницата 1.7 мм 100 A

Други карактеристики

Примена:
P80
Бренд Име:
JINSLU
Број На Модел На:
P80

Најдобри понуди