Вашиот Подарок G221 14CT 11CT Печат и Смета Дома Декорација Свиња Во Цвет Кошница Крстот Бод

Вашиот Подарок G221 14CT 11CT Печат и Смета Дома Декорација Свиња Во Цвет Кошница Крстот Бод

DEN 398.00
DEN 781.44
 

Тековен
Количина на стоки


2) Ова е DIY колекции, треба да везови себе
3) Не надвор рамка
4) (14 CT) ве Молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.
Нашата служба за корисници е подготвен да ви помогне во секое време.
6) 14 CT смета за производот и 11 CT смета производ се unprinted ткаенина производи
7) 14 CT печат производ и 11 CT печат производ се печатени ткаенини производи
8) моделот е отпечатена на платно (11 CT печатени и 14-КАРАТНО печатени), печат ткаенина е растворливи во вода, па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе биде збришан.
• Сосема нов крст бод колекции.
• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм. На пример, 11 CT смета значи постојат 11 ребра во еден инч ткаенина, 14 CT значи постојат 14 мрежи во еден инч ткаенина. Со насоките на "Чесност прво, Клиент основно", ние ќе континуирано подобрување на нашите производи " квалитет со нашите високо сеопфатна квалитет и искуство. Pls дозволете можни разлики помеѓу производите и фотографии.
• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби. Ве молиме љубезно остатокот увери.
Pls ни даде 5 ѕвезди
1) успехот зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важна за нас.
3) Pls контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас за решавање на било какви проблеми. Ние ќе ви ја испратиме стоката за вас во рок од 7 работни дена. Но 11 CT е подобро за очи и полесно да се везови.
Она што е КТ?
КТ значи бројот на мрежи по инч.
2) Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, pls ни остави позитивен фидбек.
• Користете растворливи заштита на животната средина материјал. Ние и ветуваме на сите производи се качил преку строга тестирање пред превозот.
Како да се избере?
Истиот дизајн на големината на 14 CT е помала од 11 CT, на пример, Има 100*100 на мрежите во структурата :
14 CT ткаенина, големината на сликата е about18*18cm
11 CT ткаенина, големината на сликата е about23*23cm
Истата слика, цената на 14 CT е поевтина од 11 CT.
Игла Kungfu крстот бод фабрика основана во 2007 година, кој се наоѓа во Liuzhou град, Guangxi провинција, Кина, е професионална крстот бод производителот, интегрирани со дизајнирање, истражување и развој, производство и продажба.

Други карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 11CT смета производ, 14CT Печат производ, 11CT Печат производ
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Традиционален Кинески
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
реден број:
G221
Име:
Свиња Во Цвет Кошница
Содржи:
Ткаенина,Конци,Игли,Шема,Инструкции
14CT Големина:
34*34 CM
11CT Големина:
44*44 CM
боја:
37 бои
Бода:
13613 Бода
НАЗАД БОД:
8 Бода
сертификација:
SGS
време на испорака:
7 работни дена

Најдобри понуди