Dispalang Кул Волкот Деца Училишни Ранци Животинско Деца Bookbag За Децата На Предучилишна Возраст Мини Bagpack Расадник Satchel Студент Пакети

Dispalang Кул Волкот Деца Училишни Ранци Животинско Деца Bookbag За Децата На Предучилишна Возраст Мини Bagpack

DEN 769.00
DEN 1025.76
 

Тековен
Количина на стоки


Dispalang Кул Волкот Деца Училишни Ранци Животинско Деца Bookbag За Децата На Предучилишна Возраст Мини Bagpack Расадник Satchel Студент Пакети
Answer : ___________________________ Note : Оваа торба е малку мал за kindergarden деца само. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид димензија на оваа торба.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Стил:
Моден
Бренд Име:
Dispalang
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
12 Деца На Училиште Торба
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Oxford
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Техника:
сублимација
ремени :
Прилагодливи Arcuate Рамо, Рака
страна џеб:
Две Мрежа Шише Џебови
Ранец Употреба:
За 3-8 години деца
Тип:
Мини училиште торби/Мал ранец
боја:
Како се покаже слика
Големина:
12inch
кориснички:
на располагање
пакување:
а
Is_customized:
Yes

Најдобри понуди