HAMEINUO mandala цвет fondos де pantalla покривајте телефонот случај за Oneplus еден плус 5T 5 3 3t 2 X A3000 A5000

HAMEINUO mandala цвет fondos де pantalla покривајте телефонот случај за Oneplus еден плус 5T 5 3 3t 2 X A3000

DEN 105.00
DEN 140.16
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Материјал:
за Oneplus 5 A5000, за Oneplus 3 3T, за Oneplus 2, за Oneplus X, за oneplus 5T
Бренд Име:
HAMEINUO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Oneplus
дизајн:
Ткаеше
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
во парк:
Yes
Мало Пакет:
OPP вреќа
Материјал:
Тешко PC
брод од време:
во рок од 48 часа, освен за време на празниците и викендите
се прилагодите услуга:
Yes
повеќе модели на телефони:
Ве молиме контактирајте со нас
ако сакате тоа да се испорача побрзо:
ве молиме избра кина пост воздух mail или epacket

Најдобри понуди