8 Поставува Фламинго Партија Хартија Садови Вечера Плочи Салфетки Коктел Пијалаци Чаши Цевчиња за Роденден, Свадба Датира Партија

8 Поставува Фламинго Партија Хартија Садови Вечера Плочи Салфетки Коктел Пијалаци Чаши Цевчиња за Роденден,

DEN 1040.00
DEN 1464.00
 

Тековен
Количина на стоки


8 Поставува Фламинго Партија Хартија Садови Вечера Плочи Салфетки Коктел Пијалаци Чаши Цевчиња за Роденден, Свадба Датира Партија
Оваа симпатична координирање собата е совршен за толку многу партија и туш!!! Оваа листа вклучува : 1 : Чинии, Чаши,Салфети, Пиење Слама 8pcs 9" (23cm) Големи Фламинго Хартија Плочи 8pcs 7" (18cm) Мали Фламинго Хартија Плочи
8pcs 250ml Хартиените Чаши 8pcs Фламинго Хартиена Салфетка -33x33cm 8pcs Фламинго Хартија Слама -0.45 mm x 24 cm Вкупно 40 Парчиња / многу Ако сакате да знаете повеќе информации за партиски материјали, ве Молиме кликнете на веб-страница :
1) Превозот е апсолутно во светот
2) Ако вашата вкупна вредност е над $100, ние ќе се овозможи и слободно се изразуваат превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex. Тоа ќе трае околу 3-5 дена да пристигнат на вашето место.
3) ако вашиот вкупен износ се под $100, Кина Претставуваат Воздух Mail, Singapre Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи. тоа ќе биде потребно за 7-15 работни дена да пристигнат на вашето место.
4) Ние имаме договор со некои internatiional Изразат Cooporation, на производи ќе се испраќаат во рок од 24 часа по добивме вашата исплата.
5)Напомена : ве молиме да ни овозможи со детални и точна адреса која може да се пристапи од страна на international express dalivery. ризикот од загуба ќе бидат донесени за вас, ако тоа е caoused од mistaks на превозот адреса направени од страна на пополнување на превозот информации.
1.Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Значи, ако имате било какви прашања. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
2. Ify имате било какви проблеми по приемот на вашата стока. Не двоумете се да контактирате со нас во секое време. Задоволство ни е да се направи најдобро за вас
3. Ве молиме да остави добар коментар и 5 ѕвезди повратни информации од нашата продавница, доколку сте задоволни со вашата нарачка. Pleaes не ни остави негативен или неутрален повратни информации по случаен избор! Ви благодариме!!

Други карактеристики

Повод:
is_customized:
Yes
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Садовите Се Поставува
Број На Модел На:
Фолија Злато Мрачно Садови
Шема:
Шарени,Полна Боја
Материјал:
Cowhide хартија
боја:
Розово Злато, Сребрена Фолија
Стил:
Pasterl
Големина 1:
7inch
Големина 2:
9inch
се користи за 1:
Бебе туш
се користи за 2:
роденден
Се користи за 3:
Свадба

Најдобри понуди