2 x T10 W5W T16 LED Паркинг Светлина Sidelight Без Грешка За Мерцедес Бенц SMART CLK CLS GLK350 GLK300 C63 C180 C200 C230 C260 C300

2 x T10 W5W T16 LED Паркинг Светлина Sidelight Без Грешка За Мерцедес Бенц SMART CLK CLS GLK350 GLK300 C63

DEN 169.00
DEN 331.20
 

Тековен
Количина на стоки

Ние не?т поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети. И сите се вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, ако е можно. Пакет : Еден Пар на светилки. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpress, Т/T) или Western Union. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена. Плоча на повеќето автомобили на Странични светла Пред возење страничните светла Страна рипитерите Внатрешни работи, светлата за читање Внатрешни работи под нога светла Лиценца број плоча светла Чизми светла answer : ___________________________ Note : - Пред да конкурираат на овој објект, бидете сигурни дека вашиот приклучок тип е T10 и должината на оваа светлина е точно за вашиот автомобил. Pls се разбере. Мала тежина, долготрајни. Превозот нормално трае 7 до 21 работни дена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн. Тие може да се користи за да го замени оригиналниот sidelight светилки внатрешни работи учтивост светлина или табла светилки,заден Бр. Напон : DC/AC 12 V светла Боја : Бела / Сино / Red / Розова / Мраз Сина Прозрачна флукс : 250 - 290 LM Осветлување агол : 360 степени Живот Време : околу 50, 000 часа Големина : 32-милиметри(L)x10mm(Диа) Употреба : погоден се користи во разни област во внатрешноста или околу автомобил Ниска потрошувачка на енергија. Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Контакт со нас : Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Сина, Црвена, Бела
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Мерцедес-Бенц Модел:
GLK300
Тип На Објект:
Царинење Светла
Име На Модел:
t10 w5w
Бренд Име:
APMATAUTO
Објектот Тежина:
20
Lumens:
250 - 290LM
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Тип На Објект:
Паркинг Светла

Најдобри понуди