BF040 Мода Мулти-функција креативни десктоп завршувањето складирање кутија 39.8*9.8*6.5 cm

BF040 Мода Мулти-функција креативни десктоп завршувањето складирање кутија 39.8*9.8*6.5 cm

DEN 691.00
DEN 1151.52
 

Тековен
Количина на стоки


Моден Мулти-функција креативни десктоп завршувањето складирање кутија 39.8*9.8*6.5 cm
Објектот Слики
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : јас сум нов купувачот тука, сакам да го купи твојот производ, но како може да се одржи редот и плати за тоа ?
A : еве некои корисни веб линкови, можеби тоа може да ви помогне :
Како да Нарачате?
Прифатени методи за плаќање
П : Ако сакам да го изберете бои и модели, што да правам?
О : Доколку имате било какви посебни барање, ве молиме оставете порака во вашата цел да ни кажете, ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.
П : Како можам да го најдете вашиот продавница следниот пат?
A : Ние ви препорачуваме да ја додадете нашата продавница во листата на желби, тоа е лесно, само види на горниот лев агол на оваа страница, ве молиме да се најде и кликнете?Додај за да ги зачувате на листа?, и ќе ни се најде лесно следниот пат кога ќе се пријавите во Aliexpress.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Други карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Обликот:
Плоштад
Пластични Тип:
PS
Употреба:
Дребулии
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
490-9
Решетки Количина:
7
Производот:
Канцеларија Организатор
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
SAFEBET
Спецификација:
39.8*9.8*6.5cm
Капацитет:
39.8*9.8*6.5 cm
Техника:
Кутија
Оптоварување:
Никој
Големина:
39.8*9.8*6.5cm
Пакување:
Кутија
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди