16pcs/многу Нови Карбонски Влакна Прачки за РК Авион DIY алатка крило цевка Quadcopter рака 1mm 1.5 mm 2.0 mm 3мм (500mm должина) трговија на Големо

16pcs/многу Нови Карбонски Влакна Прачки за РК Авион DIY алатка крило цевка Quadcopter рака 1mm 1.5 mm 2.0

DEN 404.00
DEN 425.28
 

Тековен
Количина на стоки

Карбонски Влакна Прачки за РК Авион DIY алатка крило цевка Quadcopter рака Забелешка : бидејќи поштата не им ни го испрати преку 90cm, па ние САМО може да ги испратите по 0.5 M/еез,се надевам, ќе може да се разбере. Име на производ : 3мм солидна јаглерод род Спецификација на Производот : Надворешниот дијаметар 3мм Име на Производ : 2mm солидна јаглерод род Спецификација на Производот : Надворешниот дијаметар 2mm Име на Производ : 1.5 mm солидна јаглерод род Спецификација на Производот : Надворешниот дијаметар од 1,5 мм Име на Производ : 1mm солидна јаглерод род Спецификација на Производот : Надворешниот дијаметар 1mm Пакување содржина : 100% Сосема Нов 16x 0,5 метар Карбонски Влакна Прачки

Други карактеристики

боја:
1mm, 2mm, 3мм
Бренд Име:
Mitoot
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
UN1075
Технички параметри:
Вредноста 4
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Други
Алатка Материјали:
Други

Најдобри понуди