STARPAD За Општа намена и висок квалитет за Chery пред шофершајбната скратите пред шофершајбната трим тенкови на големо,Бесплатен превозот

STARPAD За Општа намена и висок квалитет за Chery пред шофершајбната скратите пред шофершајбната трим тенкови

DEN 1728.00
 

Тековен
Количина на стоки

По двете тебе и мене потврди проблеми. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Уживајте во вашата шопинг. Благодарам многу. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Или испратете уште една нова една за да ви. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Хром Стил
Бренд Име:
STARPAD

Најдобри понуди